Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zrozumiałem.
Gorzów Wielkopolski

Lubuskie warte zachodu
 
 
 
 
Logowanie
 
 
 

nie jesteś zarejestrowany?
wpisz proponowany login i hasło, a przejdziesz do dalszej części formularza..
Relacje

Boys i Myslovitz na życzenie mieszkańców

Dni Gorzowa już za nami. Najpierw Nocny Szlak Kulturalny, a drugiego dnia - 4 czerwca -  koncerty w parku Słowiańskim. Wystąpiła legenda disco polo, czyli grupa Boys, a gwiazdą wieczoru był zespół Myslovitz. Nie zabrakło też innych atrakcji.

Scena w parku Słowiańskim ruszyła już w południe. Zaprezentowały się zespoły taneczne, m.in. Centrum Uśmiechu, Aluzja i Buziaki. Potem przyszedł czas na koncerty. Swoje kawałki zagrał discopolowy zespół Boys, który został wybrany przez mieszkańców w głosowaniu na gwiazdę Dni Gorzowa. Później wystąpiła gorzowska grupa Podróbka, grająca nie tylko własne utwory, ale także covery. 

O godzinie 23.00 na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, czyli zespół Myslovitz. Na koncert przybyły tłumy gorzowian. Mysłowicka grupa zagrała kawałki z najnowszej płyty "Nieważne jak wysoko jesteśmy". Nie zabrakło jednak starszych i dobrze znanych utworów, takich jak "Długość dźwięku samotności", "Scenariusz dla moich sąsiadów" i "Mieć czy być". Na życzenie publiczności zespół zagrał na bis.

Po koncercie Myslovitz impreza się jeszcze nie zakończyła. Do późna gorzowianie bawili się przy muzyce puszczanej przez didżejów.

Tekst: Alicja Maszkowska
Fotorelacja: Marek Ryś



4-06-2011
/ sprawozdania z tego miesiąca
 
Komentarze


brak komentarzy

zaloguj się aby móc komentować ten artykuł..

Kalendarz imprez
Sfinansowano w ramach Kontraktu dla województwa lubuskiego na rok 2004

Copyright © 2004-2026. Designed by studioPLANET.pl. Hosting magar.pl