|
Logowanie
|
 |
| Relacje |
 |
Ferie zimowe w Jedynce Klub Kultury Jedynka MCK, spotkanie organizacyjne nt. Ferii zimowych dla dzieci młodzieży "Gród nad Wartą" Gorzów, 12 lutego 2015
Był to "tłusty czwartek", więc spotkanie odbyło się przy stole ze smakowitymi pączkami i słodkościami... Spotkanie prowadziła szefowa Klubu, p. Władysława Staryszak. Nie wszyscy zaproszeni dotarli na czas, ale obecna była większość odpowiedzialnych za planowane zajęcia z dziećmi. W zajęciach profilaktyczno-wychowawczych, od poniedziałku 16 lutego wezmą udział dzieci z klas I - IV z okolic działania Klubu. Zajęcia będą się odbywały w godz. od 10.00 - 14.00 (od poniedziałku do piątku) do dnia 27 lutego br. Kierownikiem merytorycznym zajęć jest p. Lidia Przybył, a organizacyjnym p. Marzena Maćkała. Zaplanowano bardzo różnorodne zajęcia, które prowadzić będą jeszcze, p. Ewa Ochocka, p. Daja Weiss, p. Anna Kamczyc, p. Hanna Bednarczyk i p. Augustyn Jagiełło. Tzw. zapleczem socjalnym zajmować się będzie p. Władzia Staryszak.
Pierwszy dzień (poniedziałek) nosi nazwę "Bezpieczne ferie" i planowane jest na ten temat m. in. spotkanie z przedstawicielem policji. Poza tym wyjście na spacer do kamienia upamiętniającego poetkę Irenę Dowgielewicz. Drugi dzień (wtorek) to "Karnawał w Jedynce". Ze względu na to, że jest to ostatni dzień karnawału, odbędzie się bal przebierańców, połączony z różnymi muzycznymi zabawami. Trzeci dzień (środa), to "Spotkanie z teatrem". Wyjście na spektakl pt. "Kot w butach" teatru Art-Re z Krakowa do MCK Zawarcie. Czwarty dzień (czwartek) - "Obyczaje i zwyczaje polskie". Informacja o obyczajach od okresu Bożego Narodzenia do Środy Popielcowej, konkurs rysunkowy i spacer na pl. Grunwaldzki.
Piąty dzień (piątek) - udział w konkursie "Gorzowska Palma Wielkanocna" (w ramach ogólnopolskiego konkursu "Igłą malowane"). Zajęcia przygotowujące do wykonania takiej palmy. Szósty dzień (poniedziałek), to dzień aktywny i wyjście m. in. na lodowisko "Słowianki". Siódmy dzień (wtorek) - cd. konkursu na "Gorzowską Palmę Wielkanocną". Zajęcia w grupach i wykonywanie poszczególnych elementów palmy oraz wyjście do kina. Ósmy dzień (środa), ponowne spotkanie z teatrem w MCK Zawarcie. Udział w spektaklu "Wilk i Zając" teatru Art-Re z Krakowa, zajęcia plastyczne i konkursy. Dziewiąty dzień (czwartek) - finał konkursu "Gorzowska Palma Wielkanocna" i wycieczka do WiMBP. Dziesiąty dzień (piątek) - ostatni dzień zajęć. Podsumowanie, koncert zespołu mandolinowego Plektron pod kier. Anny Kamczyc, upominki dla najaktywniejszych, gadżety pamiątkowe.
Plan jest pomyślany bardzo szczegółowo, dostosowany do wieku zapisanych dzieci. Aby się nie nudziły i cały wolny czas spędziły aktywnie i wesoło pod opieką dorosłych w przyjaznym Klubie. Ja życzę powodzenia w realizacji wszystkich zamierzeń.
Ewa Rutkowska
12-02-2015
/ sprawozdania z tego miesiąca
|
| |
Komentarze
brak komentarzy
zaloguj się aby móc komentować ten artykuł..
|
|
 |
Kalendarz imprez
|