Magda Piskorczyk Magda Piskorczyk ,,największe z ostatnich odkryć w aktywnym i ekscytującym polskim bluesie". .... Z Europy Wschodniej, poniżej 30-tki - doskonała! ... ma prawdziwie orginalny bluesowy głos. Jest lepsza niż niektórzy amerykańscy śpiewacy bluesowi. ... gdybym nie wiedziałam, że Magda jest wciąż w swoich latach 20-tych, mogłabym uwierzyć, że ten głos należy do starej, wytrawnej bluesmanki, może nawet do Bessie Smith" pisze Reverend Rabia z Berkeley na swojej stronie internetowej www.bluesup.com
Aleksandra Siemieniuk - gitara dobro, Arkadiusz Osenkowski - saksofon, Roman Ziobro - kontrabas, Max Ziobro - perkusja
21-03-2006
/ zapowiedzi na ten miesiąc
|