Wystawa malarstwa Wojciecha Plusta Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gorzowie Wlkp. zaprasza na wystawę malarstwa Wojciecha Plusta.
Wojciech Plust - gorzowski malarz, ukończył Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych w Poznaniu. Jest członkiem ZPAP. Uczestniczył w wielu wystawach w kraju i we Francji, zdobywając tam trzy nagrody. Uczestniczył w licznych plenerach w kraju i za granicą. Maluje akrylami i olejami bardzo szybko, niecierpliwie bez ciągłego poprawiania. Obrazy jego są zapisem emocji, stanów psychicznych.
Wernisaż odbędzie się w piątek, 11 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Galerii UTW przy ul. Jagiełły 15.
Eugeniusz Jaszkul
Galeria UTW
11-01-2019
/ zapowiedzi na ten miesiąc
|