Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zrozumiałem.
Gorzów Przystań

Lubuskie warte zachodu
 
 
 
 
Logowanie
 
 
 

nie jesteś zarejestrowany?
wpisz proponowany login i hasło, a przejdziesz do dalszej części formularza..
Zapowiedzi

Dni Gorzowa 2019 - Energia Miasta
Piątek 14.06.2019
"Alternatywa na piątek"

Błonia Nadwarciańskie - koncerty:
Gra Sów - godz. 18:00
The Dumplings - godz. 18:45
Strachy Na Lachy - godz. 20:20
Nosowska - godz. 21:55
Prowadzenie: Sylwia Beech

CEA - Filharmonia Gorzowska:
Koncert na zakończenie sezonu 2018/2019 - godz. 19:00
Program:
WOLFGANG AMADEUS MOZART (1756-1791)
Msza koronacyjna C-dur K.317
LUDWIG VAN BEETHOVEN (1770-1827)
Symfonia nr 9 d-moll op. 125
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej
Dyrygent: Jacek Kraszewski
Wstęp biletowany

Sobota 15.06.2019
"Sobota na plaży nam się marzy"

Błonia Nadwarciańskie - atrakcje:
od godz. 11:00-18:00
Tropikalna plaża pod palmami - hawajskie parasole, leżaki, hamaki, tropikalny bar ze strefą baristyczną
Atrakcje na wodzie:
Wakeboard - akademia pływania i pokazy
Skimboard - tor wodny, akademia surfera dla dzieci, zabawy i konkursy
Pływająca kanapa - wodne spacerki
Waterball
Strefa trenażerów ruchu (Trickboard i Gyroboard), Slackline, trampolina Wakestyle, strefa latawców, Kids Bike Hero! (mini BMX i biegówki dla najmłodszych), żyroskop - trenażer lotów samolotowych, tropikalna fotobudka

Błonia Nadwarciańskie - spektakle i koncerty:
od godz. 11:00-18:00
Korowód tańca - spektakl Kijowskiego Teatru Ulicznego Highlights - godz. 19:00
Nad Wartą bawić się warto! - projekt muzyczno-taneczny w wykonaniu aktorów Teatru im. J. Osterwy oraz zespołu artystycznego Buziaki - godz. 20:00
Prowadzenie: Władysław Grzywna
Witek Muzyk Ulicy - godz. 21:45
Gooral - godz. 23:00
Dyskoteka z Radiem Gorzów - godz. 24:00
Prowadzenie: Sylwia Beech

Most Staromiejski:
Festiwal graffiti "LANS FEST" - godz. 12:00-18:00
Taneczne tsunami nad Wartą vol. 4 (organizator: Fundacja Pozytywka) - godz. 14:00-16:00
Happening "Sztandar sąsiada" - przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sztuki (start spod NoVa Park) - godz. 17:00
Korowód tańca - GORZÓW #Stąd Jestem - z udziałem gorzowskich zespołów tanecznych oraz szczudlarzy z Kijowskiego Teatru Ulicznego Highlights (start spod NoVa Park) - godz. 18:30
Silent Disco - 6 dj'ów na 3 kanałach, rezydenci CKN Centrala, klubu MagnetoffOn oraz dj'e ze Stowarzyszenia Pozytyvka (pod Dominantą) - godz. 22:00

Bulwar Wschodni:
Drugie Gorzowskie Prezentacje Seniorów w Gorzowie Wlkp.
Wydarzenie organizowane w ramach Lubuskich Targów Aktywności i Biznesu Społecznego.
Kolorowy Korowód Seniorów (start spod NoVa Park) - godz. 12:00
Uroczyste otwarcie, koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice - godz. 13:00-13:30
Prezentacje zespołów senioralnych - godz. 14:00-17:00
"Różowe lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte" - potańcówka w konwencji lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, wystąpią: KAPELA RETRO oraz CLEX BAND - godz. 17:30
Prowadzenie: Marcin Ciężki

Niedziela 16.06.2019
"Niedziela będzie dla nas"

Bulwar Zachodni (przy Wildomie):
"Moje córki czarownice" - premiera widowiska teatralno-muzycznego - godz. 15:00
Reżyseria: Marcin Ciężki, Muzyka: Katarzyna Winkiewicz, Scenografia: Krystian Bielecki, Kostiumy: Natalia Ślizowska, Muzycy: Agnieszka Wenda, Katarzyna Winkiewicz, Piotr Więcław, Łukasz Jaros, Tancerze: Grupa Kuglarska Burning Hearts

Błonia Nadwarciańskie - koncerty:
Radioactive - godz. 16:00
PlanBe - godz. 16:40
Łobuzy - godz. 17:55
Filary Jazz Big Band - godz. 19:10
Koncert z solistami: Grzegorz Turczyński, Magdalena Bańkowska-Moskwa, Marek Konarski, Małgorzata Tutko, Zbigniew Lewandowski
The Music Of Electric Light Orchestra Classic - godz. 20:30
Pokaz fajerwerków - godz. 22:00
Prowadzenie koncertów: Paula Tumala, Daniel Zieliński

Bulwar Wschodni:
"Wschodnia strona regionu" - Wojewódzki Dzień Kultury i Integracji Polsko-Ukraińskiej - od godz. 12:00
Wydarzenie organizowane w ramach Lubuskich Targów Aktywności i Biznesu Społecznego.
Blok wschodnich artystów lokalnych - godz. 12:00-15:30
Natalia Shemchyshyna, koncert - godz. 15:30
Alexander Panin Band, koncert - godz. 16:00
Zespół taneczny "Arabia" - godz. 16:30
Alexander Patlis, koncert - godz. 17:00
Zespół Kwant & Andrew Chmut, koncert - godz. 18:00
Lemko Tower, koncert - godz. 19:00
Wasyl Zhadan, koncert - godz. 20:00
Ponadto: degustacje ukraińskich potraw, delikatesy ukraińskie, rękodzieło, zabawy dla najmłodszych

Most Staromiejski:
Festiwal graffiti "LANS FEST" - warsztaty dla dzieci i młodzieży - godz. 12:00-18:00

Dzieje się!
14 czerwca: Warsztaty ekologiczne - Ania Jaklewicz "LOKALNIE - GLOBALNIE" (Klub Kultury MCK Jedynka, ul. Chrobrego 9) - godz. 15:30
14 czerwca: Szachy świata - wystawa oraz występ aktorów Teatru im. J. Osterwy z recytacją poematu Jana Kochanowskiego "Szachy" (Muzeum Lubuskie im. J. Dekerta, ul. Warszawska 35) - godz. 17:00
14 czerwca: Mała Akademia Jazzu - Spotkanie z Wojciechem Bursztą i Andrzejem Białkowskim, autorami książki "Jedzie Pan Jazz. Edukacja Jazzowa i popkulturowa w perspektywie antropologicznej" (Jazz Club Pod Filarami) - godz. 17:30
14 czerwca: Zbigniew Meissner - Nepal na Dachu Świata (sala bankietowa Domowa, ul. Czereśniowa 6) - godz. 19:00
15 czerwca: "Książka za worek śmieci" - godz. 10:00-13:00
15 czerwca: Szachy świata - turniej szachowy dla dzieci i dorosłych w formule open (Dziedziniec Muzeum Lubuskiego im. J. Dekerta, ul. Warszawska 35) - godz. 10:00-14:00
15 czerwca: Sesja referatów popularno-naukowych "Nosorożec Gorzowski po 3 latach od odkrycia" (Muzeum Warty "Spichlerz") - godz. 10:00-12:30
15 czerwca: #NakręconyGorzów - przyjdź na Dni Gorzowa i dołącz do inicjatywy! Zapraszamy na nasze stoisko i do obejrzenia prototypu darmowego roweru miejskiego przygotowanego w ramach akcji. Każde dziecko i dorosły będzie mógł osobiście zaprojektować swój wymarzony rower. Zainteresowani będą mogli także tego dnia przekazać na rzecz inicjatywy swoje "składaki", górale, wyścigówki, damki, tandemy - słowem bicykle wszelkiej maści. W ten sposób propagować będziemy ideę upcyklingu, solidarności społecznej i wspólnego budowania piękniejszego Gorzowa. (Most Staromiejski) - godz. 12:00-18:00
15 czerwca: "Piknik Paleontologiczny" (Muzeum Warty "Spichlerz") - godz. 14:00-18:00
15 czerwca: Piżamowa Masa Rowerowa na Dni Gorzowa (start: godz. 20:30 - Plac Grunwaldzki - meta: 21:30 NoVa Park)
16 czerwca: "Piknik Paleontologiczny" (Muzeum Warty "Spichlerz") - godz. 12:00-18:00
16 czerwca: Charytatywny Mecz Gwiazd (Stadion Żużlowy im. Edwarda Jancarza) - godz. 14:00
14-16 czerwca: Wesołe miasteczko (błonia przy Admirze, ul. Wał Okrężny)
14-16 czerwca: stoiska gastronomiczne, rękodzielnicze, ogródki piwne

Miejskie Centrum Kultury 


14-06-2019



/ zapowiedzi na ten miesiąc
 
Komentarze


brak komentarzy

zaloguj się aby móc komentować ten artykuł..

Kalendarz imprez
Sfinansowano w ramach Kontraktu dla województwa lubuskiego na rok 2004

Copyright © 2004-2019. Designed by studioPLANET.pl. Hosting magar.pl