Muzyczne Walentynki Grodzki Dom Kultury zaprasza 14 lutego 2008 r. o godz. 17.00 do sali teatralnej pałacyku GDK, ul. Wał Okrężny 37, na Muzyczne Walentynki. W programie: piosenki o zakochanych, walentynkowe konkursy z nagrodami. Wystąpią: Studio Piosenki GDK, Zespół "Będzie OK", Adam Maciejowski, Zespół "Ex Aequo". Wstęp wolny.
14-02-2008
/ zapowiedzi na ten miesiąc
|